Bērnu sporta nometnes 2024

Aicinām Jūs piedalīties Handbola skolas vasaras nometnēs:

17.-21.jūnijs | 11-14 gadus veciem bērniem | pieteikšanās līdz 3.jūnijam;

15. – 19.jūlijs | 5 – 7 gadus veciem bērniem | pieteikšanās līdz 1.jūlijam;

29.jūlijs-2.augusts | 8-10 gadus veciem bērniem | pieteikšanās līdz 15.jūlijam;

Ja attiecīgās vecuma grupas nometnes datumos netiekat, esat aicināti pievienoties līdzvērtīgai vecuma grupai.

Dienas nometnes norises laiks no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00, Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā (Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013).

💶 Nometnes dalības maksa: 280 EUR*.

*10% atlaide Handbola skolas 2023/2024.m.g. audzēkņiem, 3+ Ģimenes kartes īpašniekiem un 2 vai vairāk bērniem no vienas ģimenes (atlaides nesummējas). Vietu skaits ierobežots.

Ko sagaidīt no nometnes un kas ir iekļauts dalības maksā?

• Nodarbības vadīs profesionāli treneri un pedagogi;
  • Dalībniekiem tiks nodrošinātas 3 pilnvērtīgas ēdienreizes Rimi Olimpiskā centra kafejnīcā (brokastis, pusdienas, launags);
  • Spēlēsim handbolu un citas sporta spēles, skriesim stafetes un darbosimies rotaļās – gan iekštelpās, gan ārā;
  • Izpaudīsimies radoši gan sporta laukumā, gan ārpus tā radošajās darbnīcās;
  • Dosimies vienas dienas ekskursijā;
  • Pārbaudīsim savas zināšanas viktorīnā;
  • Peldēsim un spēlēsim spēles baseinā;
  • Mācīsimies pārslēgšanās, emociju vadīšanas un elpošanas tehnikas, un dažādas citas aktivitātes, lai bērni aizvadītu vienu no aizraujošākajām vasaras nedēļām un pilnveidotu sevi kā personības!

Reģistrācija: https://forms.gle/Z4nn998CW9r8M8UF7

Vairāk informācijas par programmu pieejama:

Nometnes programma**

**Nometnes programma var mainīties vai tikt papildināta.

Jautājumu gadījumā sazināties:
Tālr.nr.: +371 25396959
E-pasts: [email protected]

Vasaras nometnēs bērniem ir iespēja piedzīvot un izdzīvot aizraujošu nedēļu. Nometnei ir pārdomāta programma – lai tā veicinātu bērnu daudzpusīgu attīstību un tiktu kvalitatīvi pavadīts laiks. Sporta nometnēs lielākais akcents tiek likts uz bērnu fizisko aktivitāti, kuru nodrošina caur dažādām spēlēm un rotaļām. Nometnes viennozīmīgi pilnveido bērnus kā personības – veido viņu pašpārliecinātību, attīsta problēmu risināšanu un kritisko domāšanu. Nometnēs bērni neizmanto ikdienā pieejamās tehnoloģijas, tādejādi attīstot viņu radošo domāšanu, kā arī nometnes laikā attīsta būtiskās socializācijas, disciplīnas un atbildības prasmes.