Dizaina elements, kas parāda pāreju no navigācijas un galveno saturu

Jaunumi

<- Atpakaļ

5 iemesli, kādēļ handbols ir labākais sporta veids bērniem

Mēs visi noteikti izprotam kādu pozitīvu ietekmi, samērīgas un vecumam atbilstošas, fiziskās aktivitātes dod bērnu veselībai un fiziskajām spējām, taču komandas sports viennozīmīgi attīsta daudzpusējas prasmes un iemaņas, kuras ir būtiskas kā sportā, tā mācībās, darbā un ikdienas sadzīvē. Tādēļ piedāvājam Jums 5 iemeslus, kādēļ handbols ir viens no labākajiem sporta veidiem, kurā trenēties: 

  1. Fiziskā sagatavotība: handbola spēlēšana nodrošina lielisku sirds un asinsvadu treniņu, palīdzot bērniem saglabāt un trenēt fizisko sagatavotību. Spēles ātrā daba veicina skriešanu, lēkšanu un ātras kustības, uzlabojot ķermeņa kopējo izturību un spēku.
  2. Komandas darbs un komunikācija: handbols ir komandas sporta veids, kas prasa koordinētas un pārdomātas savstarpējās spēlētāju sadarbības. Bērni piespēlējot bumbu komandas partneriem apgūst būtiskas komandas darba un komunikācijas prasmes, izveido sadarbības un bērni kopīgi strādā, lai gūtu vārtus vai nosargātu savas komandas vārtus. Šīs prasmes ir vērtīgas gan uz laukuma, gan ārpus tā.
  3. Koordinācija un refleksi: handbols prasa ātru reakciju un precīzu rokas-acs koordināciju, kura kā zināms, ir būtiska ne tikai sportā. Bērni, kuri spēlē handbolu, attīsta labākus refleksus un uzlabo motorās spējas, kas var būt nozīmīgas dažādos dzīves aspektos, tostarp mācībās un citās fiziskajās aktivitātēs.
  4. Sociālā mijiedarbība: darbošanās handbola komandā veicina sociālo mijiedarbību un palīdz bērniem veidot draudzību. Viņi mācās sadarboties, dalīties uzvarās un zaudējumos. Kopā ar komandas biedriem attīstīta uzticēšanos, kas veicina viņu sociālo un emocionālo izaugsmi.
  5. Psiholoģiskā veiklība: handbols nav tikai fiziska spēle, tā prasa arī stratēģisku domāšanu un ātru lēmumu pieņemšanu. Bērniem, analizējot spēli, veidojas psiholoģiskā veiklība, viņi izdara ātras izvēles un pielāgo tās, lai apsteigtu pretiniekus. Šīs kognitīvās prasmes  ir būtiskas ikdienas problēmu risināšanā.
Dalies ar šo:
Dizaina elements, kas parāda pāreju no galvenā satura uz kājeni