Dizaina elements, kas parāda pāreju no navigācijas un galveno saturu

Jaunumi

<- Atpakaļ

#BeActive mini handbola festivāls

Mūsu 2013. gadā dzimušie un jaunāki zēni piedalījās Latvijas Handbola federācijas organizētajā #BeActive mini handbola festivālā, kurš norisinājās šī gada 29. septembrī. Festivālā kopumā piedalījās 33 komandas divās dzimuma un trīs vecuma kategorijās. Mūsu vecuma grupā spēlēja kopā 7 komandas (Handbola skola, Jumpravas psk., Dobeles SS, Intrasport/Tārgale 1, Intrasport/Tārgale 2, Skrīveri, Ludzas NSS). Pasākumu atklāja Latvijas Handbola federācijas pārstāvji: ģenerālsekretāre Līga Bīriņa un prezidents Aleksandrs Babra, kā arī Latvijas Sporta federāciju padomes valdes izpilddirektors Māris Liepiņš. Pasākuma īpašais viesis bija pasaku tēls ”rozā trollenīte”, kura kopā ar bērniem iesildījās spēlēm. Paralēli mini handbola spēlēm bērniem bija iespēja piedalīties atbalstītāju aktivitātēs – PopHouse stafetē un #BeActive Sporta Punkts krustvārdu mīklas izlozē.

Handbola skolas komandā spēlēja Kims Lejiņš, Gustavs Porietis, Mārcis Orests Upenieks, Kurts Selga, Henrijs Mežinskis.
Komandu pārstāvēja Māris.

Fotogalerija no pasākuma pieejama: galerija
Neliels video atskats no spēlēm: instagram video

Pirmkārt paldies mūsu pašu trenerēm un pārstāvim Mārim! Paldies, Latvijas Handbola federācijai par iespēju bērniem treniņos apgūto realizēt spēļu praksē pozitīvā atmosfērā.

Sekojiet līdzi mūsu mājaslapas kalendārā ”pasākumi”, lai uzzinātu par nākošajiem pasākumiem.

Dalies ar šo:
Dizaina elements, kas parāda pāreju no galvenā satura uz kājeni