Dizaina elements, kas parāda pāreju no navigācijas un galveno saturu

Jaunumi

<- Atpakaļ

Handbola skolas bērni aktīvi piedalījās LHF organizētajos mini handbola festivālos 2022/2023

Latvijas Handbola federācija vairāku gadu garumā organizē mini handbola festivālus. Tā ir lieliska iespēja bērniem gūt pirmo pieredzi sacensībās ļoti pozitīvā un jautrā atmosfērā. Mini handbola turnīru mērķis ir veicināt handbola spēļu praksi, pavadīt dienu sportiski un iegūt pirmās handbola medaļas. Mini handbols ir handbola spēles paveids, kuru spēlē uz mazāka laukuma ar mīkstāku bumbu un mazākiem vārtiem, kas kopumā nodrošina piemērotākus apstākļus handbola iepazīšanai. Šajos turnīros ir atvieglotāki spēles noteikumi un spēles laiks, kas ļauj bērniem izbaudīt sportu un rosina vēlmi spēlēt jau agrīnā vecumā. 

Handbola skola (iepriekš Rīgas Handbola akadēmija) piedalījās 5 turnīros:

23.09.2022. Mini Handbola festivāls Salaspilī ”BeActive”

11.11.2022. Mini Handbola festivāls Rīgā ”Esi Latvijai!”

10.12.2022. Latvijas kauss mini handbolā ”Ziemassvētku zvaigžņu festivāls”

10.02.2023. Mini Handbola festivāls Ulbrokā ”Mini sirsniņas”

14.04.2023. Mini Handbola festivāls Dobelē ”Jautrie zaķi”

Dalies ar šo:
Dizaina elements, kas parāda pāreju no galvenā satura uz kājeni