Dizaina elements, kas parāda pāreju no navigācijas un galveno saturu

Jaunumi

<- Atpakaļ

Sirsniņdienas mini handbola festivāls

Šī gada 16. februārī Handbola skola piedalījās Latvijas Handbola federācijas organizētajā mini handbola festivālā. No Handbola skolas piedalījās divas komandas – 2014. gadā dzimušās meitenes (un jaunākas) un 2015.gadā dzimušie puiši (un jaunāki). Meitenes savā vecuma grupā tikās ar Ludzas NSS, Jēkabpils SS, Salaspils SS, Ulbrokas SK komandām, savukārt zēni aizvadīja handbola spēles ar Ulbrokas SK, Salaspils SS, DKSS/Priekule, HK Ogre, Rīgas Rīnūžu vsk. komandām.

Šis mini handbola festivāls notika Ulbrokas sporta kompleksā, kurā kopā pulcējās 34 komandas un kopumā bija ieradušies vairāk nekā 250 bērni. Dažiem no mūsu audzēkņiem tā bija pirmā pieredze mini handbola sacensībās. Paralēli sacensībām bērniem bija iespēja piedalīties dažādās radošās aktivitātēs. Kā īpašais viesis bija ieradies bijušais Latvijas vīriešu izlases un Vācijas 1. bundeslīgas spēlētājs, šī brīža Latvijas Handbola federācijas padomes loceklis Aivis Jurdžs. Svinīgu atmosfēru radīja animatore pele Minnija.

Vēlamies teikt lielāko paldies audzēkņu vecākiem, kuri kuplā skaitā atbalstīja mūsu audzēkņus mini handbola festivālā. Esam patiesi priecīgi, ka vecāki bija līdzās bērniem tik nozīmīgā dienā. Paldies arī mūsu trenerēm Ivitai un Natālijai, kā arī Latvijas Handbola federācijai par šādu pasākumu organizēšanu.

Dalies ar šo:
Dizaina elements, kas parāda pāreju no galvenā satura uz kājeni