Dizaina elements, kas parāda pāreju no navigācijas un galveno saturu

Jaunumi

<- Atpakaļ

Tallin Handball Cup 2023

Mūsu Handbola skolas pirmajā darbības gadā cītīgi trenējāmies un guvām spēļu praksi mini handbola festivālos, lai jūnijā varētu doties uz mūsu pirmo starptautisko turnīru Tallinā. Tallin Handball Cup ir Baltijā lielākais starptautiskais turnīrs bērniem un jauniešiem kurš šogad norisinājās jau 14 reizi. Šajā gadā turnīrā piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieku un 3 dienās tika aivadītas gandrīz 500 spēles. Mūsu skolu 9. – 11. jūnijā pārstāvēja divas komandas: G12 (2012 dz.g.) meitenes un B13 (2013 dz.g.) zēni.

Meitenes savā apakšgrupā tika izlozētas spēlēt ar 3 komandām no Igaunijas un pa vienai komandai no Latvijas un Lietuvas (RS/Lasnamäe,  HC Garliava, HC Pärnu/Paikuse, TKA,  Ulbroka). Savā apakšgrupā meitenes piekāpās ar 2 punktiem HC Pärnu/Paikuse, pārliecinoši uzvarēja Ulbrokas komandu ar rezultātu 32:16, tikai par 1 punktu zaudēja HC Garliava. Pārākas bija Handbola skolas meitenes pār TKA komandu, kuru uzvarēja ar +26 vārtiem un savos vārtos ielaida vien 5 golus un ar -13 punktiem zaudēja RS/Lasnamäe komandai. Pēc apakšgrupu spēlēm pēc vēl vienas uzvaras un zaudes, Handbola skolas meitenes ierindojās 6 vietā 11 komandu konkurencē.

Zēni apakšgrupā sacentās ar 4 Igaunijas komandām, kurā par 1 punktu piekāpās HC Tallin 2 komandai, uzvaru guva pret TK 2 ar +7 punktu pārsvaru. Savukārt krietni pārākas mūsu apakšgrupā bija Raasiku SK un Arukula SK komandas.  Kopumā zēni ierindojās savā vecuma grupā 14. vietā no 15 komandām. 

Komandas pārstāvēja trenere Ivita Asare un Natālija Kudrjavceva.

Vairāk par Tallin Handball Cup var uzzināt: https://tallinnhandballcup.com/en/home/

Dalies ar šo:
Dizaina elements, kas parāda pāreju no galvenā satura uz kājeni