Dizaina elements, kas parāda pāreju no navigācijas un galveno saturu

Jaunumi

<- Atpakaļ

Vasaras dienas nometnes handbolā 2023

Šajā vasarā aizvadījām divas aktīvas un piedzīvojumiem bagātas handbola dienas nometnes. Priecājamies, ka bērni arī vasarā vēlas aktīvi sportot, darboties un iegūt jaunas atmiņas. Bērni vienmēr atceras vasaras nometnes un ticam, ka atgriežoties skolā, savā domrakstā arī plaši izklāsta, ko tad ir piedzīvojuši nometnēs un kādus jaunus draugus ieguvuši. Un tā patiesi arī ir, sporta nometnēs bērni ne vien attīsta savas fiziskās iemaņas un spējas, bet arī attīsta pašpārliecību, neatkarību, socializēšanās spējas unz līdera prasmes. Nometnes vienmēr ir intensīvas un piepildītas, kas veicina koncentrēšanos, noguruma pārvarēšanu un disciplīnu. Mūsu nometnēs tika izstrādāta aizraujoša programma, kurā bija ne vien sportiskās aktivitātes, bet arī izglītojošas un radošas nodarbības. No 26. – 30. jūnijam nometnē piedalījās meitenes un zēni vecumā no 8 līdz 10 gadiem, taču no 17. līdz 21. jūlijam piedalījās bērni vecumā 5 – 7 gadi. Šajās 5 nometnes dienās nometņotāji trenējās un spēlēja handbolu, piedalījās stafetēs un rotaļās, vingroja, apmeklēja lāzertagu, bija ekskursijā uz mini zoo un guva iemaņas amatnieka lomā, peldēja baiseinā un spēlēja ūdens polo. Pie mums viesojās māksliniece ar radošām darbnīcām un bija garšīga šokolādes meistarklase. Paši veidojām savu nometnes karogu un baskāju taku no savāktajiem dabas materiāliem. Rotaļājāmies ar lielizmēra ziepju burbuļiem un veidojām tos paši, iepazinām savu elpu un tās kontroli, un aizvadījām sporta spēles smiltīs. Protams, kā jau sporta nometnes beigās pienākas, aizvadījām nedēļas laikā gūto handbola iemaņu pārbaudi – mini handbola sacensībās, pēc kurām katrs dalībnieks saņēma īpašo nometnes medaļu un dāvanas no Handbola skolas. 

Vēlamies teikt lielāko paldies ikvienam vecākam, kurš uzticēja mums pašus aktīvākos, darbīgākos un zinātkārākos bērnus. Kā arī paldies Latvijas vīriešu izlases vārtsargam Raitim Puriņam par motivējošu handbola pieredzes stāstu un treniņu kopā ar bērniem. Vēlamies uzslavēt arī mūsu treneres – Ivitu Asari un Natāliju Kudrjavcevu un nometnes vadītāju Elīnu Mārtiņu par programmas sastādīšanu, idejām un nometņu realizāciju.

Dalies ar šo:
Dizaina elements, kas parāda pāreju no galvenā satura uz kājeni